Nelíbí se vám běžná svítidla? Nechte si vyrobit lustr na míru!

Toužíte po krásně zařízeném interiéru včetně krásného svítidla? V takovém případě máte na výběr v zásadě ze dvou různých možností. Buď se pustíte do procházení klasické nabídky, kde se většinou musíte smířit i s určitým kompromisem a vybrat svítidlo podobné tomu, jaké jste si vysnily. Nebo si necháte vytvořit lustr na zakázku přesně podle vašich představ. Kdo vám s tím pomůže a jaké komponenty si můžete vybrat? To se dozvíte v tomto článku.

Svítidlo jako důležitý interiérový prvek

Když se podíváte na každý krásně zařízený interiér, svou roli zde hraje i dobře vybrané svítidlo. Ať už se jedná o lampu nebo lustr, vždy jde o prvek, který je viditelný během dne, ale i večer, kdy je již tma. Z toho důvodu je potřeba přemýšlet nejenom nad praktickou stránkou, jestli osvětlení poskytne dostatečný zdroj světla pro místnost, ale i nad tím, jak bude svítidlo vypadat zhasnuté.

Výroba lustrů na míru

Moderní výroba lustrů na míru klade důraz na precizní zpracování. Česká společnost Bohemia-Design je připravena pomoci vám nejenom se samotnou realizací svítidla, ale také s přípravou krásného návrhu, který si zamilujete. Mezi hotovými projekty nechybí lustry ve vintage, moderním, industriálním i retro stylu. Díky tomu si můžete splnit i odvážné sny o jedinečném designu, který perfektně zapadne do konkrétního interiéru.

Kvalitní komponenty pro krásný vzhled i dlouhou životnost

Součástí každého lustru je hned několik různých komponentů. Výroba svítidel pamatuje i na dostatečnou kvalitu z pohledu každého použitého kousku. V nabídce tak najdete kvalitní šňůry, ale i překrásný dekorativní karlovarský porcelán. Takový lustr se snadno stane opravdovým klenotem, kdy budete mít dobrý pocit i z faktu, že jde o opravdu jedinečný kousek, který jen tak nikdo jiný nemá.

Napsat komentář