Nevíte, jaký si zvolit vibrátor? Tak vám s výběrem trochu pomůžeme.

Co jde kupředu mílovými kroky, to jsou technologie používané v segmentu erotických pomůcek. A to je samozřejmě dobře. Erotické potěšení totiž spolu s klasickým cvičením produkuje endorfiny, tzv. hormony štěstí navozující požitky mnohdy srovnatelné s drogovým opojením. Proto je nám po sexu (je-li zakončen orgasmem) tak dobře.

Dobrou zprávou, a to nejenom pro osamělé dámy, samozřejmě je, že orgasmu neboli vyvrcholení je možno dosáhnout i jinými způsoby než párovým sexem. Stačí zaměstnat prsty, nebo zmíněné erotické hračky, v tomto případě vibrátory. Některé modely (doporučujeme womanizer z vibrátory online) slibují dosáhnutí orgasmu do jedné minuty! V tomto ohledu klasická ruční práce bohužel velmi zaostává.

Vyzkoušejte elektrostimulaci

Na trhu ale najdete celou řadu dalších vibrátorů. Klasické vibrace s elektrostimulací například kombinuje elektrostimulační vibrátor, který intenzívně vibruje, pulzuje, brní a příjemně mravenčí. Elektrostimulace je kvůli množství nervů v intimních oblastech velmi účinná. Navozuje přímo stavy extáze.

Stimulace bodu G

Dosahujete orgasmu primárně drážděním bodu G? V tom případě investujte do jemně zakřiveného G bod vibrátoru stimulujícího právě toto pro mnohé ne zrovna snadno detekovatelné místo.

Tlakové a s dráždidlem na klitoris

Jste vzrušivá spíše klitoridálně? V tom případě zaměřte svou pozornost na vibrátory s dráždidlem na klitoris umístěném v dolní části vibrátoru. Dražší modely disponují speciálním motorkem vybaveným několika stupni vibrací. Za vyzkoušení však určitě stojí i tlakový vibrátor sloužící k intenzívní, a přitom bezkontaktní stimulaci klitorisu. Výsledkem je velmi intenzívní orgasmus.

Realistické vibrátory a dilda

Součástí lesbických hrátek často bývají realistické vibrátory či přímo realistická dilda, která svým tvarem, velikostí a mnohdy i texturou připomínají skutečný penis. Některým modelům nechybí ani předkožka a varlata.

Jak vidíte, nabídka je skutečně bohatá. Asi by to chtělo, vyzkoušet je všechny, nemyslíte?

Napsat komentář