Výkup katalyzátorů dokáže přinést peníze do rozpočtu

děli jste, že za váš starý katalyzátor či katalyzátory můžete dostat peníze? Obsahují totiž drahé kovy, které umí ve specializované firmě separovat. Katalyzátor je tak navíc ekologicky zlikvidován.

Někdy překvapí, co vše se dá ještě využít, a to rozhodně lépe než jen hozením do starého železa. Příkladem jsou staré katalyzátory. Co je katalyzátor? O této automobilové součástce již snad slyšel každý. To proto, že s nefunkčním katalyzátorem neprojdete STK a jeho výměna je nepříjemnou nakladou položkou na údržbě automobilu. Katalyzátory v automobilech slouží k zachycení škodlivin vznikajících při spalování paliva. Z výfuku tak odchází spaliny výrazně méně škodlivé a provoz spalovacích motorů je díky tomu ekologičtější. Plocha filtru je pokryta vzácnými kovy – rhodiem a platinou. Právě proto můžete za své staré katalyzátory něco dostat. Na výkup katalyzátorů se specializuje služba Vykupujeme-katalyzatory.cz. Získejte peníze i za svůj katalyzátor.

Zjistěte, kolik za katalyzátor dostanete

Zajímá vás výkup katalyzátorů ceník? Cenu za svůj katalyzátor nejlépe zjistíte, když službě Vykupujeme-katalyzatory.cz pošlete fotografii nabízeného katalyzátoru a jeho OEM číslo. Na základě této informace lze katalyzátor ocenit podle obsahu drahých kovů v katalyzátoru. V systému webu služby se vám rovnou vygeneruje kupní smlouva. Jestliže ji podepíšete a katalyzátor pošlete, do třech dnů vám budou na účet připsány peníze.

Nabízíte katalyzátorů více? Máte to i s odvozem!

Katalyzátor výkup je služba, která vykupuje nejen jednotlivé katalyzátory, ale též jejich větší množství, a současně má zájem o filtry pevných částic (FAP a DPF) – jak celé, tak i jejich samostatnou keramickou část. V případě, že nabízíte větší množství katalyzátorů, služba si pro ně přijede přímo k vám. Taktéž lze katalyzátory přivézt přímo na pobočku ve Frýdku Místku. U množství většího než 150 ks je možné provedení spektrální analýzy, díky které se zjistí přesné množství obsažených kovů. Právě od něj se odvíjí celková cena, kterou za katalyzátory dostanete.

Napsat komentář