Nevyšel Vám v bance úvěr? Zkuste rychlejší a snadnější cestu

Nastala situace, že se vám znenadání zvedly rapidně náklady, které byly na pokrytí až příliš velké? Potřebujete jen překlenout období do další výplaty? Klasická cesta nabízí banku. Ne vždy ale tato cesta vyjde. Může nastat totiž nepříliš optimistický scénář, kdy vám v bance bohužel z jakýchkoliv důvodů zamítnou žádost o úvěr. Co teď? Nabízí se jedna varianta, která vám pomůže vyřešit všechny současné problémy, navíc bez zbytečných průtahů a papírování.

Stačí jeden formulář

Pokud jste neslyšeli o možnosti SMS výpůjček, tak vězte, že je to mnohem lepší alternativa k získání potřebných peněz než úvěrem od banky. Proč? Největší rozdíl je v tom, že nemusíte mít ručitele a ani záruku. Půjčit si může každý zájemce s českým občanstvím starší dvaceti let a mladší osmašedesáti let. Co je potřeba k tomu, abyste dostali vytoužené peníze? Stačí navštívit webové stránky dané firmy, v rychlosti vyplnit jeden webový formulář (kde vyplníte vaše jméno, rodné číslo, číslo vašeho telefonu, atd.) a pak už jen čekat na mobilní zprávu s ověřovacím kódem.

Co po formuláři?

Se zmíněným ověřovacím kódem se dostanete do svého profilu, na kterém si později můžete zažádat o půjčku. Poté je nutné uhradit symbolický aktivační poplatek ve výši jedné koruny. Ten slouží jen k potvrzení skutečnosti účtu. Vždy je možné čerpat jen jednu půjčku v jednu dobu. Co se částek týká, půjčit si můžete v rozmezí 100 – 6000 Kč. Pokud využijte služeb SMS půjček častěji, maximální obnos se navýší až na 20 000 Kč. Vaše žádost bude obratem vyřízena a po rozhodnutí o poskytnutí úvěru budou prostředky přeneseny na váš účet během několika minut. Rychlost, s jakou se přenesou prostředky na váš účet, závisí poté pouze již na vaší bance.

Jak splatit půjčku?

V ideálním případě máte už vaší potřebnou částku na účtu a můžete s ní volně nakládat. Nelze však zapomenout na důležitou věc, a to totiž splacení půjčky. Tu je potřeba splatit v řádném termínu. Pokud však potřebujete lhůtu prodloužit, máte samozřejmě takovou možnost. Druhou splatnost můžete prodloužit až o třicet dní. Jediné, co k tomu stačí, je zaplatit poplatek za prodloužení.

Napsat komentář