Nosiče kol na tažné zařízení nechají volný prostor pro střešní box

V posledních letech průběžně přibývá jednotlivců i celých rodin, které preferují aktivní trávení volného času před pasivním odpočinkem. Tento trend je bezesporu velice pozitivní – zdravý pohyb prospívá fyzickému i duševnímu zdraví. Zejména aktivity provozované na čerstvém vzduchu mají značný přínos pro lidi každého věku od těch nejmenších až po seniory. A mezi ty nejoblíbenější patří cyklistika.

Každý cyklista potřebuje kvalitní vybavení. A rád ho vozí s sebou na dovolené i víkendy

Na trhu jsou dnes kola s propracovanou konstrukcí a skvělými jízdními vlastnostmi, které výrazně předčí starší bicykly. A mnozí do svého kola rádi investují. Samozřejmě ho pak nechtějí nechávat na chatě nebo naopak doma, ale rádi ho berou s sebou na všechna místa, která nabízejí příležitost ke krásným vyjížďkám. Jen málokomu se však chce vyrazit na kole na dovolenou s celou rodinou a přepravovat na něm vše potřebné na několik dní, případně dokonce týdnů. A podobně je tomu i při cestách na chaty a chalupy. Většina lidí preferuje dopravu autem. A není se čemu divit. Kola lze bez problémů vzít s sebou. Skvěle k tomu poslouží třeba nosiče kol na tažné zařízení. Na některé z nich lze umístit i čtyři kola, což je dostačující kapacita pro drtivou většinu českých rodin.

Nosiče kol na tažné zařízení umožňují instalaci střešního boxu

Jakmile jsou kola přepravována na nosiči na tažném zařízení, zůstává plocha střechy volná. Lze na ni tedy umístit střešní box, který poskytne nemalý prostor pro zavazadla, sportovní i campingové vybavení. Kapacita auta se tímto způsobem výrazně navýší a ani rodiny s dětmi nebudou muset řešit dilema, které věci nechat doma. Širokou škálu nosičů na kola i další sportovní vybavení, střešní boxy a další užitečné příslušenství lze koupit například pod značkou Thule.

Napsat komentář