Nové autopotahy vám zpříjemní cestování a vylepší vzhled interiéru

Máte rádi své letité auto, které s vámi prožilo už kde co, a proto se jej nechcete zbavovat? Je kvalitní, spolehlivé, dle vašeho gusta a stylu, ale už má nějaký ten šrám na vzhledu? Co se týče interiéru, ten můžete hravě vylepšit několika způsoby. Tím jedním je nákup nových autopotahů, které dovedou s celkovým vzhledem interiéru udělat doslova kouzlo.

Aby automobilu potahy dokonale seděly

Už jste měli možnost sedět ve vozidle, které mělo univerzální autopotahy? Jsou sice vzhledově hezké, ale na sedadlech nikdy „nesedí“ zcela dobře. Každý vůz má totiž sedadla trochu jinak tvarovaná, vysoká, široká, a proto je ideální mít autopotahy dle značky vozu. Univerzální typy mohou různě odstávat, někde může látka naopak chybět, a tak nezakrývají sedadlo celé, jak mají, musíme je násilím „přemlouvat“, abychom je nasadily, nebo dokonce poprosit někoho o našití gumiček či jiných vychytávek, které je pomohou udržet tam, kde mají být. Pokud si ale koupíte autopotahy Ford nebo jiné značky, můžete si být jistí, že budou dokonale pasovat. 

Využijte šikovný a rychlý konfigurátor

Autopotahy přesně na míru vašemu vozu si můžete vybrat na https://www.vopi.cz/konf-autopotahy/. Volit můžete z mnoha motivů, materiálů i barev. Každý potah je pečlivě vyroben v ČR a splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria. Jsou většinou celolátkové a dokonale kopírují tvar sedadel vozu. 

Autopotahy Škoda i další jsou vždy vyrobeny z kvalitních materiálů a většinou jsou podvrstveny molitanem nebo vatelínem. Nechybí mřížka, aby bylo sezení maximálně pohodlné a údržba potahů snadná.

Vylepšete váš vůz i autokoberci

Na Vopi.cz můžete koupit i kvalitní a spolehlivé autokoberce. Dokonce tady najdete i vany a koberce do kufru auta, autodoplňky a autokosmetiku. Na jednom místě tak seženete mnoho levných a funkčních pomocníků, kteří váš vůz velmi zdokonalí. 

 

Napsat komentář