Uvažujete o koupi bezkontaktní automyčky? Vyberte si u kvalitního prodejce

Jistě jste si také všimli, že se na mnoha místech ve vašem okolí, ale i v místech, kde jezdíte občas, doslova rozrostly jako „houby po dešti“ bezkontaktní i jiné automyčky. I vy si můžete tu svou vysněnou koupit. Stačí podívat se na webové stránky bkfcarwash.cz, zjistit, jaké jsou možnosti, vybrat si model, který by se vám líbil včetně příslušenství a zaslat nezávaznou poptávku. Budete jistě překvapeni, že mít svou automyčku není vůbec nedosažitelné přání.

Od BKF CarWash koupíte automyčku vám na míru

Je skvělé, že na https://bkfcarwash.cz můžete využít konfiguraci automyčky a získat nabídku, s níž můžete dál pracovat a přizpůsobit ji svým možnostem. Vybírat můžete mnohé příslušenství automyčky, a tak ovlivnit její cenu. V konfiguraci vyplníte jen typ myčky, který si přejete, konstrukci a počet boxů. 

Proč zvolit právě BKF CarWash?

Společností, které dodávají automyčky, je u nás poměrně mnoho, proto není vůbec snadné se v jejich nabídkách zorientovat. I navrhovaná řešení se liší, a tak možná tápete, pro která z nich se rozhodnout, aby byla správná. 

Jestliže chcete vsadit na vaši spokojenou budoucnost, volte chytře, kvalitně a s možností dalšího rozvíjení vašeho podnikání. Protože tohle vše s automyčkami BKF CarWash získáte. Tady se úročí dlouholeté zkušenosti, nejvyšší kvalita zpracování, stálý technologický rozvoj dalece předstihující ostatní konkurenci, a také jde o kvalitní a profesionální servis, jenž je zárukou vašeho úspěchu.

Různé typy automyček 

BKF CarWash zajišťuje prodej automyček různých typů. Zvolit můžete kontejnerové automyčky, modulární a portálové automyčky nebo automyčky BKF Mono.

Co se týče příslušenství, jedná se o vysavače, měničky, stojany na kapalinu do ostřikovačů, čisticí prostředky…

Podívejte se na bkfcarwash.cz a zjistěte všechny informace o automyčkách. Vyzkoušejte konfigurátor a zjistěte nezávazně cenu modelu, který vás zajímá. Své investice rozhodně nebudete litovat. 

 

Napsat komentář