Originální šperk či reklamní předmět? Na zakázku z 3D tiskárny!

Překvapte obchodního partnera originálním reklamním předmětem! Nebo partnerku neméně zajímavým šperkem! Vytištěným na zakázku na 3D tiskárně!

Věřili byste, že na 3D tiskárně je možné vytisknout třeba ucho ze živých tkání? Nebo naprosto dokonalou kopii miminka rostoucího v děloze své maminky? Naprostým standardem už jsou zdravotní pomůcky, umělé klouby i zubní protézy. To vše a mnohem více zvládá moderní 3D tisk. Díky technologicky vyspělým 3D tiskárnám pracujících na principu vrstvení různých materiálů.

Nulová produkce odpadu

Například společnost 3D tisk na zakázku, která trojrozměrné předměty tiskne i jednotlivcům, k jejich výrobě používá roztavený plast. Jedná se o ekologickou metodu FFM s téměř nulovou produkcí odpadu. Vytisknout si touto metodou můžete menší model, hračku, originální šperk i reklamní předmět. Fantazii se ve světě 3D tisku rozhodně meze nekladou.

Zvládnete vytvořit 3D model?

Základem 3D tisku je digitální 3D model. Ten je popřípadě možno nahradit technickým výkresem ve formátu .stl. Zkušený tiskař specializující se na 3D tisk modelů si však poradí i s jinými formáty. Ty s nimi v každém případě předem konzultujte. Neodmítnou vás však ani, pokud vytvoření digitálního modelu nezvládnete. V tom případě se o to pokusí za vás. Pokud svůj požadavek pokud možno co nejpřesněji specifikujete.

Stanovení ceny

Dalším krokem bude tzv. simulace samotného tisku, na základě které bude možné stanovit jeho přesnou dobu. Tak je nezbytná pro stanovení ceny. Cena 3D tisku se z tohoto důvodu stanovuje individuálně s přihlédnutím nejenom ke zmíněné době tisku, ale celkové náročnosti zakázky jako takové. Budete-li s ní souhlasit, bude moci být zahájen samotný tisk.

Průběh 3D tisku

Pokud vás zajímá celý průběh 3D tisku, doporučujeme vám shlédnout video, které je k dispozici na stránkách vytisknu.cz. V něm se na 3D tiskárně rodí unikátní model Eiffelovy věže. Tímto způsobem může vzniknout jakýkoliv jiný originální předmět dle vašeho zadání. Zajímavé, že?

Napsat komentář