Poskytujete svému mazlíkovi veterinární péči, kterou si zaslouží? Měli byste!

Péče o domácí mazlíčky není jen tak, a je v podstatě jedno, zda jste si pořídili psa, kočku, morče nebo papouška. Každé zvířátko je ale samozřejmě jiné. U pejsků je například na prvním místě jejich páníček. Je jim v podstatě jedno, kde jsou, podstatné je, aby byli se svým páníčkem. Tím však péče o ně nekončí. Naopak. Respektive by tomu tak nemělo být.

Zvířátkům musíte zabezpečit nejenom pravidelnou a pokud možno kvalitní stravu a dostatek tekutin, ale pečovat také musíte o jejich zdravotní stav. Součástí této péče je nejenom řešení nenadálých stavů, nemocí a úrazů, ale také prevence.

Odčervování a očkování

Psy a kočky je například zapotřebí pravidelně odčervovat, aplikovat jim antiparazitální přípravky a samozřejmě je nechávat pravidelně očkovat. Jedině pak si budete moci být jistí, že vaše zvířátko je zdravé, bude prospívat a dělat vám radost.

Buďte připraveni i na rizikové stavy

Spoustu z výše zmíněných činností hravě zvládají i menší veterináři. Jsou však zákroky, které v malých veterinárních ordinacích není možné provádět. Pak byste měli mít uložen kontakt na větší veterinární kliniku, kde vašemu chlupáčovi poskytnou péči, která mu možná zachrání život. Věřte, že obzvláště v případě havárie může jít o minuty.

Odborná veterinární péče

Obyvatelům Prahy a bezprostředního okolí rozhodně doporučujeme veterinární kliniku Metropolevet (na internetu hledejte pod odkazem veterina v Praze) sídlící na Praze 9. Špičkoví veterináři na ní ročně ošetří více než 11 tisíc domácích mazlíčků, tedy psů, koček, králíků, fretek a dalších drobných zvířat.

Svěřte svého mazlíka odborníkům

Špičková klinika provádí nejenom běžné zákroky, jako jsou očkování a kastrace, ale díky vlastní laboratoři a modernímu vybavení je schopna provádět i náročné zákroky, které v malých veterinárních ordinacích provádět nelze. Více informací a kontakty hledejte pod odkazem Praha – veterinární klinika.

Napsat komentář