Potahy do auta zušlechtí jeho interiér

Zaslouží si vaše auto nové potahy? Pak zauvažujte nad tím, zda potřebujete autopotahy na míru, anebo vám budou stačit univerzální. Běžné potahy do auta se hodí do starších typů vozidel, kde se počítá s univerzální velikostí sedaček. U nových modelů automobilů je třeba zainvestovat do potahů šitých na míru. Nejlevnější autopotahy na míru začínají na částce dva tisíce korun.

Univerzální potahy do auta, nebo autopotahy na míru?

Majitelé starších typů aut, kteří se vypraví kupovat potahy do auta, májí zdánlivě zjednodušený výběr. Můžou si zvolit jakoukoliv barvu, materiál a různé vzorování. Cenově výhodné autopotahy se hodí do většiny sériově vyráběných aut a jsou obvykle ušity i na sedadla, která mají boční airbagy. Škodovky jsou nejrozšířenějšími a nejoblíbenějšími vozy mezi tuzemskými řidiči, a proto jsou autopotahy z e-shopu fajnautopotahy.cz rozděleny i do podkategorií na všechny typy vozů Škoda. Potahy do auta Bombay jsou vyvedeny v kombinacích černo-šedé a černo-červené, případně v dalších variantách. Modely Sound, Lux nebo Pacific vynikají rozmanitým vzorováním a střídáním materiálů. Materiály jsou jakostní, snadno omyvatelné a jednoduše snímatelné ze sedaček.

Rozmanitost materiálů a barev u potahů na míru

Potahy do auta na míru se prodávají podle konkrétního typu auta, neboť modernější a novější modely automobilů mají různě tvarovaná sedadla, opěrky na ruce a různé plastikové páčky, s jejichž umístěním se v konkrétních potazích počítá. Při výběru ideálního potahu na míru máte možnost zvolit si typ materiálu jako například jacquardovou tkaninu podvrstvenou molitanem, jež vyniká vysokou otěruvzdorností a trvanlivostí, nebo eco kůži. Tyto autopotahy vynikají jedinečným a originálním vzhledem, jehož je dosaženo právě zakázkovou výrobou pro konkrétní typ aut a sedaček.

Napsat komentář