Už nebudete mít zboží vystavené bez ladu a skladu

Obchodníci, prodejci, majitelé obchodů a provozovatelé skladů, zpozorněte! Končí složité popisování výrobků, produktů a zboží. Nepřehledné ukládání prodávaných i skladovaných věcí je minulostí. Barevné nebo bílé etikety s potiskem vyřeší chaos ve vašich regálech, prodejních pultech a skladovacích boxech. Je jedno, zda používáte etikety v kotoučích, nebo na aršících, jestli je lepíte ručně, či s pomocí pistole. Podstatný je fakt, že se samolepicí etikety nesmývají, ani se neodlupují, vydrží v mrazácích, vlhkých prostorech i při vysokých teplotách.

Čisté a předtištěné samolepicí etikety

Pokud máte zájem o čisté etikety, na které si v klidu kanceláře nebo skladu natisknete vlastní text a čárové kódy, můžete si objednat samolepicí etikety. Existují jak etikety na kotouči, tak etikety v aršících. Aršíky jsou výhodné pro ty, kdo si je chtějí na vlastní tiskárně libovolně potisknout. Termo etikety se hodí k polepu zboží, jež je vystaveno extrémním i běžným výkyvům teplot. Pokud máte vlastní text, logo či čárové kódy, které byste chtěli mít na etiketách předtištěné, můžete si objednat samolepicí etikety, jež vám budou danými informacemi potištěny. Vy tak máte zjednodušenou práci a své zboží si jen přelepujete.

Zajímavé ceny i za etikety v malých nákladech

Etikety s potiskem se zhotovují v jedno a čtyřbarevných variantách a s přelakováním. V žádném případě tak nehrozí smývání či seškrábání tisku. Chcete-li mít na každém kotouči etikety k jednomu druhu zboží či produktu, objednejte si tedy více kotoučů, kdy na každém budou konkrétní texty, obrázky nebo čárové kódy. Etikety flexo a trr se dodávají i v určitých minimálních nákladech, stejně jako etikety s jednobarevným potiskem. Nepotištěné aršíkové etikety jsou dodávány v minimálním množství sto kusů. Etikety si mohou objednat jednotlivci, ale i velké firmy. Jsou připraveny jak pro prodejce a obchodníky, tak i pro provozovatele papírnictví, kteří si chtějí rozšířit svůj sortiment o žádané zboží.

Napsat komentář