Potěšte své blízké dárkovými poukazy

Jen stěží hledáte inspiraci na narozeninový dárek pro Vaše nejbližší hned takto po Vánocích? Firma na zážitky jej tentokrát obstará za Vás. Na jejím webovém portfoliu najdete velkou spoustu inspirace na dárky pro Vaše blízké. Darovat je můžete ke zmíněným narozeninám, ke svátku nebo jen tak pro radost.

Čerstvá káva a její tajemství

Velmi oblíbené jsou, jak u mladých, tak u starší generace dárkové poukázky. Díky nim si totiž mohou zvolit dárek podle vlastního vkusu. Součástí dárkových poukázek mohou být zážitky, moderní oblečení i kvalitní potraviny. Podle vlastního uvážení můžete volit finanční výši dárkové poukázky. Máte-li po svém boku milovníka kávy, pak rozhodně neváhejte věnovat od srdce dárkový poukaz do Čerstvé Kávy. E-shop cerstvakava.cz je společně s kavakava.cz největším on-line prodejcem kávy v České republice. Kromě čerstvě pražené kávy vlastní značky a značkových káv zde můžete pořídit široký sortiment příslušenství pro přípravu tohoto černého moku. Vybírat můžete z velkého množství kvalitních mlýnků, kávovarů, moka konviček i french pressů. Díky Čerstvé Kávě si můžete pochutnat na kávě z téměř celého světa. Ochutnejte svěžest dominikánské kávy, lahodnost keňské kávy a nechejte rozplývat Vaše chuťové pohárky při popíjení kostarické kávy. Čerstvá KávaVás potěší nejen kvalitními surovinami, ale rovněž profesionálním přístupem a ochotou vždy dobře poradit.

Jakým dárkem potěšit ženu?

Ženy mile potěšíte dárkovým poukazem na kosmetiku Nobilis Tilia. Jde o českou přírodní aromaterapeutickou kosmetiku, díky níž i ta nejustaranější tvář získá znovu na lesku. Více informací o této šetrné kosmetice se dovíte zde www.firmanazazitky.cz/nobilis-tilia-500-kc.

Jako v pohádce se bude Vaše milá cítit během návštěvy pětihvězdičkového hotelu Chateau Mcely. Zde totiž můžete strávit nejen romantický pobyt a nechat se hýčkat jako v minulosti bohatá šlechta, ale také během pobytu v lázních Mcely Bouquet Spa. Díky produktům přírodní kosmetiky Mcely Bouquet dodáte Vaší pleti svěžest a vitalitu.

Napsat komentář