PRIMAPOL nabízí nerezové zpětné ventily i potrubní rozvody

I v natolik specifické oblasti, jako jsou hutní materiály a plasty, je kladen důraz na spolehlivost, preciznost a dochvilnost. Pokud hledáte odborníka, jenž dodává kromě jiného i nerezové zpětné ventily i potrubní rozvody, obraťte se na společnost PRIMAPOL, která disponuje rozsáhlými skladovými zásobami.

PRIMAPOL je dodavatel, jenž má ve své nabídce produkty od různých značek. Velice oblíbenou značkou je MONDEO, která se specializuje na nerezové zpětné ventily, sací filtry nerez i potrubní rozvody a potřebné příslušenství. MONDEO je zárukou vysoké kvality a účinnosti, a proto s touto značkou PRIMAPOL dlouhodobě spolupracuje.

Zpětné ventily

Úkolem zpětných ventilů je zajistit proudění tekutiny v jednom směru, přičemž se nachází na výstupu hydraulického systému. Zamezují zpětnému toku jakýchkoliv tekutin (od teplé vody přes průmyslovou tekutinu až po vypouštěnou tekutinu). Vybrat si můžete z pestré škály variant. Zpětné ventily mohou být kotoučové, pružinové, kulové, dvojité kotoučové, přírubové a otočné.

Co se konkrétního využití týče, nerezové zpětné ventily jsou univerzální, takže nacházejí uplatnění v domácím prostředí i v průmyslových firmách.

Potrubní rozvody

Zapomenout nesmíme ani na potrubní rozvody, pomocí nichž se připojují jednotlivé prvky hydraulického systému. PRIMAPOL nabízí potrubní rozvody také od již zmíněné značky MONDEO. Pro jejich výrobu se používá nerezová ocel, která je charakteristická vysokou odolností a dlouhou životností.

PRIMAPOL má v nabídce celou řadu produktů – plast, hliník, letecké materiály, trubky, tyče, plechy i desky. Společnost vám pomůže, i když je ve vašem hledáčku požární ochrana. Nerezovou ocel rozděluje na několik kategorií podle čísel, jako je například 1.4034. Tak neváhejte a obraťte se na tohoto dodavatele hutních materiálů a plastů.

Napsat komentář