Servis návěsů, přívěsů a nákladních vozidel výhodně a kvalitně

Přestože nákladní automobil pravidelně servisujete a podrobujete technickým kontrolám, může nastat neočekávaná porucha. V podstatě se objeví cokoliv – poškození plachty, závada brzdového či vzduchového systému a podobně. Pokud se vám něco podobného stane v okolí Prahy, není nic jednoduššího než se obrátit na profesionály ze společnosti D1 nonstop trailer servis s.r.o., která nabízí pohotovostní služby nonstop.

U nákladních vozidel s přívěsy a návěsy se nemusí komplikace týkat vozidla jako takového, ale třeba i návěsů a přívěsů.

Servis návěsů a přívěsů

Všechny části nákladního automobilu vyžadují náležitou péči. Servis návěsů a přívěsů tedy není nic výjimečného, ovšem velice často je podceňován. Servis přívěsů a návěsů nezahrnuje jen opravy náhlých problémů, ale také celkové prohlídky či prohlídky před plánovanou STK.

D1 nonstop trailer servis s.r.o. disponuje velkými dílnami, kam se vleze i několik přívěsů najednou, a tím se zkracuje doba čekání. Opravy bývají zvládnuté v rekordním čase, abyste mohli pokračovat v jízdě. Postarají se o vás odborníci a kvalifikovaní mechanici, již používají moderní vybavení a nástroje.

Opravy nákladních vozidel

Pokud si myslíte, že opravy nákladních vozidel zaberou několik týdnů, potom jste na omylu. Rychlost je na prvním místě, ovšem nikoliv na úkor kvality. LKW servis, jak je také tento servis u dálnice známý, disponuje vlastní válcovou zkušebnou brzd a diagnostikou WABCO-WÜRTH. Opraví vám brzdy, vzduchové soustavy i další závady na nákladním automobilu.

Dílna s rozměrem 2 000 metrů čtverečních a třemi montážními kanály denně obslouží spoustu zákazníků. I když se vám pokazí nákladní vozidlo v nočních hodinách, není to problém, stačí zavolat, protože pohotovostní servis funguje neustále.

Napsat komentář