Proč si pronajmout party stan?

Pronájem party stanů je vhodný pro veškeré venkovní akce, kde nikdy dopředu nevíte, jaké bude počasí. Skvělou oslavu je možné zažít i přesto, že vás překvapí déšť nebo bouřka, která se zvláště u akcí plánovaných dlouho dopředu nedá příliš předvídat. Párty stan může slouži i jako úkryt před zimou, kam se všichi hosté můžou před chladným počasím schovat a dát si třeba něco teplého k pití. Zároveň zahraní stany plní funkci zázemí, kam můžete umístit používané nádobí, catering a další nástroje, které bude personál používat. Stany jsou vhodné pro veškeré akce jak komerčního, tak i nekomerčního typu, které se odehrávají kdekoliv v terénu. Jeho stavba je možná na jakémkoliv rovném i pevném podkladě.

Party stany se půjčují na smluvenou dobu přičemž platí, že cena za každý party stan je včetně sady kotvení do země. V závislosti na typu stanu, je zakotvení jednodušší, či složitější, proto pronajímatelé stanů nabízejí služby montáže a demontáže. Pokud si nevíte rady s výběrem stanu, neváhejte se zeptat – půjčovny stanů udlěají cokoli, aby vy i vaši hosté ste byli spokojeni a často vyjdou vstříc i sebedivnějším požadavkům. Půjčovny vám můžou zajistit kompletní servis až pro vice než tři sta sedících osob.

Nezapomínejte pozornost věnovat větším balíčkům, ať zjistíte, kde můžete za půjčení party stanu ušetřit. Protože čím více si toho půjčíte, tím méně budete muset platit. Kromě klasických stanů a příslušenství (např. stojan na odpadkový pytel, popelníky, osvětlení, okapy, a další) si můžete vypůjčit také gril a párkovače.

Vybírejte půjčovna s předstihem a nežeňte se za nejnižší cenou. Jedině známá a ověřená půjčovna zahradních stanů vám můžeme garantovat kvalitu nabízeného zboží, profesionální montážní výkon a příjemnou komunikaci.

Napsat komentář