Pronájem pódia – sháníte originální prostor pro společenskou akci?

Určitě se vám již někdy stalo, že jste pořádali módní přehlídku nebo jinou veřejnou událost, avšak chtěli jste ji uskutečnit v nějakém originálním prostředí. Problémem ale je, že v takových prostorech se většinou nenachází vyhovující pódium. Proč si ho tedy vlastnoručně nevytvořit?

Jak to funguje?

Princip pronájmu pódia je velice jednoduchý. Jde totiž o celý systém pódiových prvků i se schodištěm, díky čemuž si vytvoříte pódium prakticky kdekoliv. Tato pódia jsou velice pevná a z bezpečnostních důvodů si jej nemůžete postavit sami. Spolu s jednotlivými díly vám poskytneme i vyškolený tým, který se postará o špinavou práci za vás. Vy si tak budete moci plnohodnotně užívat dané akce. Vybrat si můžete hned z několika rozměrů, tudíž jistě najdete to pravé pro vaši událost.

Co všechno si mohu půjčit?

Vypůjčit si můžete pochopitelně jak celé pódiové systémy, tak i nejrůznější příslušenství, aby vaše konference, módní přehlídka či jiná událost byla naprosto dokonalá. Pronajmout si tak můžete například projekční rámové plátno, kompletní ozvučení nebo bezdrátový mikrofon. Pokud si navíc maličko připlatíte, jsme schopni dodat vámi pronajatý materiál na prakticky jakékoliv místo, takže s ním opět nebudete mít žádné starosti.

Pro můžete pódia využít?

Co se týče funkčnosti pronajatých pódií, tak zde se skutečně fantazii meze nekladou. Můžete je využít jak na módní přehlídky, tak na konference. Díky nim získáte vyvýšený prostor, na kterém se budou moci pohybovat jednotliví řečníci, čímž získají daleko více pozornosti publika. Použít je však můžete například i na předávání vysvědčení, tedy pokud byste jej chtěli uspořádat v netradičním prostoru. Jednoduše si přivezete pódium do jakéhokoliv místnosti a tato tradiční událost směle provést.

Jestliže zrovna chcete pořádat jakoukoliv společenskou akci, neváhejte a vyzkoušejte pronájem pódií.

Napsat komentář