Trápí vás ucpaný odpad? Ne vždy jeho čištění zvládneme bez pomoci

Odpadní trubky se umí zanést nejen většími zbytky, ale i mastnotou, vlasy, u toalety pak nevhodně zvoleným toaletním papírem, nebo je příčinou ne příliš zdařilý tvar záchodové mísy. Díky všemožným prostředkům si velice často s ucpaným odpadem poradíme. Když ne, je zapotřebí firma na čištění odpadů a kanalizace.

Na ucpaný odpad s louhem i se strunou

V každé domácnosti je nutné z času na čas pročistit odpad louhem. Ucpaný bývá odtok z dřezu, ale často též z vany, kde v odpadu ulpívají vlasy. První pomocí je pročištění sifonu. Když je k němu přístup, podloží se pod něj vědro nebo jiná nádoba, odšroubuje se a vyčistí. Málokdy to ale stačí.

TIP: Trápí vás ucpaný odpad? Čištění odpadů Praha – to je firma Herčík a Kříž.

Louh je výborný pomocník při čištění odpadu. Umí totiž nečistoty rozpustit a pak je jenom spláchnete vodou. Koupit lze přímo louh, nebo různé čističe odpadu na bázi louhu. Pozor, některé z čističů umí být natolik agresivní, že poškodí plastovou sanitu.

Pokud nepomůže ani několikanásobná aplikace louhu, lze na ucpaný odpad použít strunu na čištění odpadu, známou i pod názvem protahovací pero. Nebuďte překvapeni, když třeba v rodinném domě budete potřebovat i desetimetrovou. Někdy nás délka odpadu a místo ucpání překvapí.

Když je problém větší

Zatímco s běžným neodtékajícím odpadem si obvykle poradíme, větším problémem je kanalizaceFirma Herčík a Kříž čistí rovněž kanalizace, stoky a potrubí. Díky svému profesionálnímu strojnímu vybavení se může pochlubit tím, že neexistuje kanalizace, kterou by firma neuměla vyčistit. Používá totiž až čtyřikrát výkonnější techniku, než nabízí běžné čisticí stroje. Příčinu ucpání lze zjistit speciálním kamerovým systémem. Stejně tak jako stav potrubí. Herčík a Kříž vyčistí ucpanou kanalizaci i opraví poškozené potrubí. Opravy realizuje výkopovou a bezvýkopovou metodou, rovněž frézováním. Hledáte-li čištění kanalizace Praha, oslovte profesionály s 25letou zkušeností z firmy Herčík a Kříž.

Napsat komentář