Průmyslová vrata: Nedílná součást hal všech prosperujících firem

Stejně jako jsou důležitou součástí garáží u rodinných domů vrata, která zajišťují ochranu vozidel a dalšího majetku před odcizením, mají být nedílným prvkem každé výrobní haly a skladu kvalitní průmyslová vrata. Bez nich si lze jen těžko představit, že majetek firmy bude v bezpečí.

Bezpečná a spolehlivá vrata – základ každé haly

Pokud jde o průmyslová vrata, nejde zdaleka jen o bezpečnost. Ta je sice na prvním místě, což ostatně platí i pro klasická garážová vrata, podstatné je ale i to, jakým způsobem jsou dimenzovaná. Jedině dostatečně prostorná vrata totiž umožňují případný bezproblémový vjezd motorových vozidel dovnitř haly či jinou manipulaci a pohyb osob.

Právě z těchto důvodů se dá říci, že jsou průmyslová vrata velmi důležitou a nedílnou součástí každé prosperující firmy, jež má vlastní sklad, případně výrobní halu. Vždy je tak nutné se obrátit na zkušeného výrobce, který vám dodá praktická a zároveň i designově vhodně řešená vrata.

Vrata od Toors CZ

Jednou z firem, která se v tuzemsku zabývá výrobou garážových a průmyslových vrat, je společnost Toors CZ, s.r.o. V případě průmyslových vrat používá k výrobě sendvičové panely s tloušťkou 40 mm. Jedná se o osvědčenou variantu, jež je vysoce trvanlivá. Zároveň mají sendvičové panely velmi dobré tepelně izolační vlastnosti, takže se skvěle hodí i pro vytápěné haly a sklady. Konkrétní materiály jsou používané od předních evropských výrobců. Samozřejmostí je automatické ovládání s elektrickým pohonem. Je spolehlivé a zároveň se s ním lehce pracuje.

Průmyslová vrata od společnosti Toors CZ využívá celá řada firem, a to i nadnárodních. Jako příklad lze uvést třeba společnosti DHL a Tesco, jež mají sklady prakticky ve všech zemích Evropské unie. Díky neustálé inovaci dodává na trh stále kvalitnější produkty, které prodává spolehlivým montážním firmám.

Napsat komentář