Půjčovna stavebních strojů – a stavba se stane hračkou

Ať už se dnes podíváte kamkoliv, všude probíhají nějaké stavební práce. Někde se staví dálnice, jinde zase přestavují chodník a někdo jiný zase provádí rekultivaci zahrady. Ke všem těmto činnostem jsou zapotřebí odpovídající stroje, které jsou však mnohdy velmi drahé na pořízení. Zkuste proto kontaktovat půjčovny stavebních strojů, ve kterých si lze zapůjčit lecjakou mechanizaci.

Co všechno si lze vypůjčit?

Nezáleží na tom, zda právě plánujete rekonstruovat chatu, či kopat hlubokou díru pro nový bazén. jčovna stavebních strojů vám nabízí vše potřebné pro většinu zemních a stavebních prací. Můžete si tak půjčit například vibrační pěch nebo dokonce smykový nakladač Locust. S ním se stanou jakékoliv povrchové úpravy doslova hračkou. K tomuto konkrétnímu stroji si lze ještě půjčit doplňkové vybavení, mezi které se řadí například paletové vidle nebo zubová lopata.

TIP redakce: Například kompresory a příslušenství ke kompresoru se nevyplatí půjčovat, raději si je zakupte

Na jak dlouho si lze zařízení půjčit?

Doba vypůjčení je čistě individuální a záleží především na domluvě mezi vámi a pronajímatelem stroje. Mechanizaci si tak můžete vypůjčit na jeden den, avšak klidně i na více než měsíc. Záleží pouze na domluvě a pochopitelně na množství financí ve vaší peněžence. Pouze u méně obvyklých strojů, jakými jsou velké kolové rypadlo nebo stavební dumper jsou výpůjčky řešeny zcela individuálně. Nejedná se totiž o obvyklé, avšak vcelku drahé a těžké stroje.

Jsou půjčené stroje mechanicky v pořádku?

Je samozřejmé, že půjčovna stavebních strojů ručí za mechanickou připravenost půjčovaných strojů. Veškeré stroje prochází pravidelně servisními prohlídkami, takže je o ně velmi dobře postaráno. Vždy tak dostanete plně funkční zařízení, které je ihned připraveno plnit jakékoliv zadané úkoly. Nemusíte se tedy bát skrytých závad či poruch.

Pokud se chystáte na provádění jakýchkoliv stavebních prací a nechcete si pořizovat drahou mechanizaci, obraťte se na půjčovnu stavebních strojů. Jistě vám rádi pomohou.

Napsat komentář