Relaxace pro Vás i Vaše děti

Dnešní moderní doba v mnohém ulehčuje maminkám (nebo tatínkům) život na rodičovské dovolené. Kromě širokého množství nejrůznějších hraček a pomůcek, které mnohdy velmi šetří čas, existuje také spousta aktivit, které může rodič s dítětem provozovat.

Už i s těmi nejmenšími dětmi je možné navštěvovat různá cvičení, speciální kurzy dětských masáží či plavání. Právě plavání kojenců patří k velmi oblíbeným a žádaným aktivitám. Pokud uvažujete o tom, že byste začali také s dítětem chodit plavat, pak si včas zarezervujte místo v kurzu. Výhodou velkých měst je větší množství plaveckých škol, ale ne každá má v nabídce i kurzy plavání pro kojence, jelikož pro takto malé děti existují speciální hygienické předpisy. Většinou je možné navštěvovat plavání kojenců od půl roku věku dítěte a doporučuje se začít co nejdříve, dokud je prostředí vody dítěti ještě stále velmi blízké.

Maminkám se bude zajisté líbit, že pro plavání kojenců musí mít voda předepsanou teplotu na 30°C a pokud si vyberete plavání kojenců v Praze v centru trvalého zdraví Cordeus, pak se můžete těšit také na vířivou vanu, kde je voda temperována na 36-37°C. Samozřejmostí je také místnost, kde si po plavání můžete své dítě v klidu převléct, nakrmit a děti si tam mohou také hrát. Většinou jsou ale po plavání natolik unavené, že vám v kočárku usnou ještě při odchodu. Podrobnější informace o plavání kojenců najdete pod tímto odkazem www.cordeus.cz/sluzby/denni-lazne/plavani-s-detmi-2/kurzy-plavani-miminek/. Pokud se vám toto centrum zalíbí, pak můžete využít i další služby, které nabízí. Velmi oblíbená je například ajůrvédská masáž Praha, která je ideální pro každého, kdo hledá zpomalení v dnešním uspěchaném světě. Kromě klasické masáže pracuje také s aromaterapií a vytváří tak dokonalé prostředí pro harmonizaci těla. Ájurvédská masáž vám dokáže pomoci vyrovnat se s pocity úzkosti, strachu, častými bolestmi hlavy či jinými projevy únavy.

Napsat komentář