Výhodné mytí aut v automyčkách aut od BKF CarWash

Jaro láká k řízení nejen ty, kteří využívají automobil k dopravě do zaměstnání. Od jara do podzimu rádi vyrazí na cesty z nejrůznějších důvodů také ostatní řidiči. Všeobecně pak řidiči rádi využívají při cestách služeb čerpacích stanic, kde mohou nejen doplnit pojízdná paliva, ale také umýt své čtyřkolové miláčky. Také Vaše čerpací stanice může obohatit nabídku služeb o mytí aut v modulárních mycích boxech od společnosti BKF CarWash.

Tyto automyčky byly navrženy pro lokality s nízkou až středně velkou intenzitou mytí. Ideálními prostory pro umístění modulárních mycích boxů od BKF CarWash jsou menší až středně velké obce. Bezkontaktní automyčky získávají v poslední době na velké oblibě. Navíc Vaši zákazníci ocení, že na jednom místě najdou více služeb najednou. S pořízením modulárních mycích boxů BKF CarWash obdržíte plně vybavenou ocelovou konstrukci se střechou.

Myčka aut BKF CarWash disponují pěti základními mycími programy a jedním volitelným. Naše automyčky se postarají o veškerou očistu automobilů od předmytí přes oplach, nanesení vosku až po závěrečný oplach. Volitelný program je určen pro postřik ráfků. Tento program pomáhá odstranit nánosy a usazeniny z brzdových čelistí. Více informací o jednotlivých mycích programech najdete na webových stránkách společnosti BKF CarWash bkfcarwash.cz.

Automyčky BKF CarWash najdete dnes v mnoha českých a moravských městech a také Vy se můžete připojit. Používání automyček BKF CarWash přináší výhody také při placení, neboť naše společnost podporuje platbu kartou a nabízí také věrnostní program výhodný zejména pro majitele služebních vozidel. Využít můžete také vzdálenou správu automyček.

Napsat komentář