Seminář servisních techniků TKR a STA

V rámci vzdělávacího programu společnosti UNIT s.r.o. pro elektrotechniky a montážní pracovníky elektro pořádají úspěšné semináře pro techniky TV rozvodů a servisní techniky společných televizních antén. O školení pro techniky TKR a STA je velký zájem.

Pro koho jsou semináře určeny?

Semináře jsou určeny pro majitele servisních firem, pro techniky pracující na montáži a údržbě sítě, ale i ostatních zařízení televizních kabelových rozvodů a společných televizních antén.

Účastníkům akce přinese předvedeních základních principů TKR: metalické/koaxiální technologie, optika, principy přenosu signálů, údržba sítě a základní i pokročilá měření. Seminář pro techniky TKR a STAse bude věnovat odstraňování nejčastějších závad, rušení a chyb během údržby. Nahlédne i do nových trendů televizních kabelových rozvodů, jejich propojení s dalšími službami i jejich budoucí alternativ.

Jednotlivé přednášky se budou věnovat základním pojmům z oblasti digitální televize, první i druhé generaci digitálního televizního vysílání, ale také příjmu zemských TV a VKV signálů. Jedna část semináře se věnuje praktickým zkušenostem z provozu STA a televizních domovních rozvodů. Účastníci se dozvědí také o aktuálním stavu koncepce vládního dokumentu Strategie rozvoje zemského digitálního televizního vysílání v ČR. Neváhejte proto a přhlaste se na kurzy pro techniky TKR a STA ještě dnes.

O firmě UNIT s.r.o.

Společnost UNIT s.r.o. pořádá přípravné kurzy pro zkoušky revizních techniků elektro, plynu a zkoušky z vyhlášky č.50/1978 o odborné způsobilosti v elektrotechnice. Dále také poskytuje zákonná technická školení pro firmy na míru.

Napsat komentář