Stěhování v Brně a okolí

Každý to asi někdy zažije – stěhování. Noční můra všech. Pokud máte spoustu věcí a chcete si ulehčit práci, můžete najmout specializovanou firmu na stěhování v rámci různých měst. Stěhování Brno vás přestěhuje nejen po Praze (kde jsou najeté kilometry zdarma), ale také po celé České republice a klidně i po celé Evropě.

Při stěhování v Brně a okolí je třeba dbát na některá pravidla při nakládání stěhovacího vozu. Pokud tato pravidla budete znát, bude nakládání rychlejší a vy tak zaplatíte méně peněz za hodinovou mzdu zaměstnanců stěhovací firmy.

Zde jsou pravidla při nakládání:

  • Už při rezervaci dbejte na to, abyste se vlezli do stěhovacího auta – stěhování Brno proto zajišťuje technika, který vám zdarma nacení celou přepravu předem. Pokud si nejste jistí, je výhodnější vybrat raději větší auto, abyste se nemuseli vracet.
  • Vytvořte si seznam toho, co máte v úmyslu přestěhovat. Dobře si promyslete, co uvedete nejdříve. Poté může stěhování probíhat podle seznamu a dosáhnete tak optimálního využití prostoru dodávky.
  • Začněte od nejtěžších věcí, jako je nábytek a spotřebiče. Následují těžší krabice, které jsou naplněny hůře rozbitnými věcmi. Poté mohou následovat těžké, ale křehké krabice. Na samý vrchol přijdou skleněné a jiné křehké věci.
  • Zvažte rozložení některého nábytku – ušetříte tak místo.
  • Nábytek by měl být obalen v různých podložkách nebo přikrývkách. Pokud takový materiál doma nemáte, můžete se spolehnout na stěhování Brno – ta vám zapůjčí obalový materiál. Matrace je dobrou podložkou proti znehodnocení nábytku.

Budete při stěhování potřebovat pojištění?

Je vhodné si před stěhováním své věci pojistit – například dražší spotřebiče (televize, počítač atd.). Stěhování Praha pojištění zdarma vyřeší za vás, vaší jedinou starostí tak bude samotné stěhování.

Napsat komentář