Trička ve svém šatníku využijete na sto způsobů

Každý stylista, odborník na módu či fashion bloggerka vám řeknou, že by se váš šatník měl skládat především z několika základních kousků, jež lze mezi sebou univerzálně kombinovat. Pak stačí doplnit je jedním výraznějším prvkem a máte hotový celý outfit. A mezi ty základní kousky bezpochyby patří trička.

Jak pánská, tak dámská trička jsou naprosto nezbytným vybavením odmala až do pokročilého věku. Nemusíte je ale nosit pouze samostatně, i když to je asi nejčastější varianta. Pojďme se podívat, jak jinak je můžete využít.

Pod košili, svetr, sako či bundu

Obyčejné jednobarevné tričko vypadá perfektně, pokud jej doplníte kostkovanou košilí, hezkým svetrem na rozepínání či s výstřihem, zajímavou bundou nebo sakem. Poslední možnost se samozřejmě nehodí na příliš formální události, ale chcete-li působit upraveně a zároveň ležérně, je to vhodná varianta.

Při takovém kombinování si dejte pozor, abyste celý outfit nepřehnali. Pamatujte, že stačí vždy jen jedna věc s výrazným vzorem nebo nápisem. Například tričko s potiskem a na to kostkovaná košile by byly už trochu moc. Jeden kousek by měl být vždy jednobarevný. A máte-li problém sehnat jednobarevná trička, podívejte se do e-shopu Xfer.cz, tam jich je spousta v různém střihu: http://www.xfer.cz/tricka/kratky-rukav.

Na tričko s dlouhým rukávem

Tato varianta oblékání je dobrá zejména pro sportovce. Až si budete chtít jít na podzim zaběhat, oblékněte si funkční tričko s dlouhým rukávem a přes něj ještě sportovní triko s krátkým rukávem. Na rukou nepotřebujete mít dvě vrstvy, ty se hýbou, ovšem tělo musí zůstat v teple. Co se týče sportovních triček, která je ideální oblékat na spodní vrstvu s dlouhým rukávem, můžeme vás odkázat zase na http://www.xfer.cz/tricka/kratky-rukav. V nabídce najdete dámská i pánská trička vhodná na sport, formální příležitosti, na doma či do práce.

Napsat komentář