Tvorba webových stránek na WordPressu má mnoho pozitiv

Open source systémy dnes umožňují levnější tvorbu webových stránek. Běžní podnikatelé mimo oblast IT či větší společnosti, si na tvorbu webovek obvykle najdou externí dodavatelskou firmu. Je tomu tak i v případě, že se rozhodnou vybudovat web na platformě WordPress. Výhodou však je, že firma nebuduje web od základu. Vše je proto rychlejší a levnější. Využívá totiž již hotové prostředí, které pouze modifikuje dle potřeb zákazníka.

Webové stránky na WordPressu vybudujete extrémně rychle

První verze stránek, nebo dokonce i zcela finální web, jde udělat na platformě WordPress vlastně za pár hodin. Pokud má klient připraven obsah, nebo umí jeho vytvoření rychle zadat, mohou stránky běžet téměř lusknutím prstu. K vystavění webu je možné dokonce využít nejen samotné prostředí a redakční systém pro editaci obsahu, ale i grafické šablony, které jde velice levně zakoupit. Nechcete mít stránky jako jiní? Šablonu lze snadno modifikovat, že je k nepoznání od původní. Nebo si máte možnost nechat navrhnout grafiku zcela odlišnou.

Spousty funkcionalit i e-shop

WordPress, to nejsou jen webovky jako takové. Systém má i e-shop, který dokáže nabídnout velice slušné prostředí pro nenáročného klienta, který nepotřebuje řešení na míru pro statisíce položek. Webové stránky lze snadno rozšířit o blog, různé kalkulačky i menší subweby.

Svoboda pro klienta

S webovými stránkami na WordPressu získává klient svobodu. V první řadě má možnost velice snadno sám editovat obsah webových stránek a pouze složitější změny a úpravy ponechávat na agentuře, která mu stránky vybudovala. Tím je správa webu levnější a rovněž rychlejší. Nelíbí se vám spolupráce s touto agenturou? WordPress je svoboda, i pokud jde o volbu správce webu. Odborníků na tuto platformu je mnoho, nejsou drazí, a tak nemusíte setrvávat v nechtěném partnerství. Pravdou však je, že mít šťastnou ruku při výběru firmy na tvorbu webových stránek se vyplatí. Vhodné je rovněž sáhnout po firmě, která umí více než jen vybudovat webové stránky. Nestačí totiž rozjet web, potřebujete, aby byl rovněž vidět.

TIP: WordPress je moderní systém pro tvorbu responzivních webových stránek vhodných pro různá rozlišení PC, pro tablety i mobilní telefony. Jde též o SEO friendly systém.

Specialistou na webové stránky na WordPressu je AJAS

Společnost AJAS Corporation – to je tvorba webových stránek na WordPressu, ale i kompletní online marketing. Nabízí SEO optimalizaci, PPC reklamu, remarketing, správu sociálních sítí i digitální analytiku.

Napsat komentář