Venušiny kuličky poslouží při romantické předehře a mají i zdravotní výhody

Neexistuje žena, která by o Venušiných kuličkách neslyšela. Tato erotická hračka dokáže navodit vzrušení a posílí pánevní dno. Co více si přát?

Nutno podotknout, že patří Venušiny kuličky k nejznámějším erotických pomůckám. Jenže některé ženy je nepreferují, jiné je naopak milují. Pokud Venušiny kuličky z nějakého důvodu nesedí, může to být ve špatném výběru. Dnes jsou k dostání modely, které jsou vyrobeny z extra materiálů, a dokonce se dají ovládat pomocí chytrého telefonu.

Při výběru se nebudete nudit

Sexuální pomůcka má tvar kuličky, která je dutá a ve větší kuličce je ještě jedna menší. Samozřejmě jsou k mání i plné kuličky, jedná se o speciální produkty. Možná jste nevěděli, že pochází Venušina kulička z Číny. Tehdy se vyráběly ze slonoviny, zlata či dřeva. Dnešní výroba je mnohem kreativnější a podléhá přísným hygienickým předpisům. K nejčastějším materiálům patří silikon, kov a plast. Některé druhy mohou mít na sobě i výčnělky a vroubky, díky kterým dochází k vyšší intenzitě vzrušení. Díky Venušiným kuličkám je uspokojena vagína. Při pravidelném používání dochází k posílení svalů pánevního dna, což souvisí s větší chutí na sex.

Diskrétnost především

Venušiny kuličky lze vybírat podle typu použití, materiálu, tvaru a vibrace. Sexshop Sexio.cz nabízí pestrou paletu erotických hraček a jeho návštěva vám poskytne velkou inspiraci. Najdete tam Venušiny kuličky klasické i speciální, silikonové či s mobilní aplikací. Rozhodně se zaměřte na počet kuliček, jejich tvar a intenzitu vibrování. Modely s funkcí elektrické vibrace jsou hitem a slibují dechberoucí rozkoš.

Nejdiskrétnější eshop v ČR vás překvapí profesionálním přístupem, rychlým zpracováním objednávky i výhodnými cenami. Pojměte letošní vánoční dárky trochu jinak a nadělte si pod stromeček Venušiny kuličky, vibrátor, pouta, kroužky na penis anebo sexy prádlo.

Napsat komentář