Víkend v Praze? Dopřejte si komfort

Stověžatá Praha má mnoho svých krás. Historické a kulturní centrum vás upoutá zejména svojí nezaměnitelnou atmosféru. Dopřejte si Prahu plnými doušky a užijte si nezapomenutelný víkend přímo v centru.

Jaké vybrat ubytování?

Jelikož se jedná o hlavní město, nabízí širokou paletu možností. Můžete zvolit levnou ubytovnu nebo hostel. Pokud však budete chtít nasát tu pravou atmosféru, doporučujeme spíše ubytování v hotelu v centru Prahy. Při výběru je důležité řídit se několika základními pravidly. Bbejte zejména na příjemné prostředí, pohostinnost personálu, bezpečnost a dobrou dopravní dostupnost.

Kam vyrazit?

Centrum Prahy má velice bohatou a dlouhou historii. Památek, které stojí za shlédnutí je nespočet. Praha je pověstná tím, že zde najdete architektonické památky, které udávaly ráz a směr českého národa během celé jeho historie. Vedle ikonicky známého Pražského hradu, Karlovu mostu nebo Vyšehradu stojí za vaši pozornost například Petřínská rozhledna nebo Rudolfinum. Je tak pouze na vás, čemu dáte přednost. Pokud vám nebude přát počasí, nevěšte hlavu. Široký výběr vernisáží, galerií nebo divadel vás zcela uhrane. Praha má zkrátka co nabídnout za každého počasí a ročního období.

Jak v Praze relaxovat?

Fantazii se meze nekladou. Praha je pověstná sítí vyhlášených gurmánských restaurací. Naleznete zde lázně, masáže, kina nebo velké množství kaváren a čajoven. Pokud vám bud přát počasí nezapomeňte na pražskou náplavku, která je ideálním místem na relaxaci přímo u Vltavy. A taková procházka noční Prahou, je zážitek, za kterým jezdí turisté z celého světa. Za návštěvu rozhodně stojí letenské Kyvadlo, u kterého se budete mít Prahu doslova na dlani. A to vše pár kroků od vašeho hotelu.

Napsat komentář