Virtuální kancelář je skvělým řešením pro OSVČ

Pokud pracujete jako OSVČ sami na sebe, dost pravděpodobně ani nemáte žádnou oficiální kancelář. Sídlo jste uvedli na adrese svého trvalého bydliště, pracujete z domu nebo odjinud. Jenže sem tam přijde situace, kdy se potřebujete sejít s klientem. Co pak?

Nemáte-li sídlo, samozřejmě je možné dát si sraz někde v kavárně či v restauraci. Budete muset zaplatit útratu, to se tak nějak očekává. A kromě toho si neužijete příliš soukromí. Nebylo by skvělé mít nějaké místo, kam si můžete občasně vodit klienty? Přesně k tomu slouží virtuální kancelář Praha.

Pronajímejte si kancelář, když ji potřebujete

Ačkoliv říkáme kancelář, k dispozici můžete mít vlastně i zasedací místnost. To vše spolu s běžnými kancelářskými potřebami, jako jsou papíry, fixy na tabuli, obálky, bloky, tiskárna. Dle potřeby lze zajistit také občerstvení. A za tohle všechno platíte pouze tehdy, když prostory využíváte. Nemusíte utrácet za měsíční nájem, platíte nárazově.

Prostory se pochopitelně nachází v reprezentativních budově na adrese v centru Prahy. Na zákazníky či potenciální obchodní partnery jistě lépe zapůsobí, když je pozvete někam ve středu Prahy. O skvělé řešení jde i pro mimopražské. Bydlíte mimo hlavní město, ale schůzky si domlouváte v Praze? Proč by ne, vždyť v Praze se odehrává velký business.

Získejte soukromí s virtuálním sídlem

Pronajímat si virtuální kancelář je dnes naprosto běžné, vaši hosté ani nemusí poznat, že ve skutečnosti není vaše. A stejně často si OSVČ pronajímají také sídlo firmy Praha. Uvádět jako sídlo vaši domácí adresu je trochu nepříjemné, jde totiž o veřejný údaj, který si může kdokoliv dohledat. Raději byste zachovali anonymitu? S pomocí virtuálního sídla se vám to podaří. O drahou záležitost nejde. Cena se samozřejmě odvíjí od lukrativnosti adresy a služeb, o něž budete mít zájem. Na drese vám mohou přebírat poštu, vyřizovat telefonáty a mnoho dalšího.

Napsat komentář