Výkup aut v Praze jde dělat snadněji než přes autobazary

Chcete prodat svůj starší automobil, ale rychle, bez zbytečného papírování a nepříjemných překvapení spojených s prodejem? Věřte, že do 24 hodin můžete mít peníze za svůj starý vůz v ruce.

Služba Auta kupujeme je skvělým řešením, když se chcete zbavit vašeho staršího vozidla. Vykupují se automobily soukromé i firemní, osobní i užitkové, zájem je o stavební stroje i veterány. Prodáte dokonce automobil s prošlou STK, nepojízdná vozidla i ta po bouračce. Vše tedy jak v libovolném stavu, tak v libovolném množství. Takto prodáte dokonce i automobil s leasingem. Autakupujeme.cz na sebe převezme veškeré závazky a splátky pohledávek.

Během pár minut můžete znát předběžnou cenu za váš vůz. Ta se pak upřesní u vás na místě na základě provedení technické obhlídky vozidla. Na tu nečekáte. Už do 24 hodin může proběhnout na vámi určeným místě a pokud si plácnete, zástupci služby vám na místě za vůz zaplatí a odvezou si jej.

Vše je rychlé a transparentní

Výkup aut v Praze prostřednictvím služby Autakupujeme.cz je nejrychlejším způsobem prodeje staršího vozidla. Nečekají vás dlouhé měsíce prodeje přes autobazary a online bazary, kdy mnohdy nemusíte vůbec pochodit. Kdo má naspěch a potřebuje či chce prodat co nejrychleji, má konečně k dispozici alternativu.

Orientační cenu znáte dopředu

Ovlivňuje ji několik faktorů. Samozřejmě technický stav vozidla a to, jestli ještě je v záruce. Preferuje se český původ automobilu. Na cenu má vliv počet předchozích vlastníků, servisní knížka, zelená karta, osvědčení o TP i klíče od vozidla. Aby od vás byl automobil odkoupen, nesmí vozidlu chybět kola, musíte mít malý i velký technický průkaz a je nutné, abyste se legitimovali občanským průkazem. Pokud prodávající vlastníkem není, potřebujete k prodeji plnou moc vlastníka s ověřeným podpisem. Tento dokument je možné zaslat i dodatečně. Kdo chce provést sám změnu vlastníka, potřebuje, aby auto mělo evidenční kontrolu STK. Pokud to necháte na službě, nutné to není.

Napsat komentář