Vybíráme novou šatní skříň. Jaké jsou aktuální trendy?

Chcete si pořídit novou a krásnou skříň, do které se vám vejde všechno potřebné a zároveň bude sloužit jako skvělá ozdoba interiéru? Moderní trendy v oblasti nábytku a bydlení se proměňují, ale několik základních pravidel zůstává. V první řadě je důležité zvolit takové vybavení, které vám dokonale vyhovuje. A na čem dalším záleží? V článku najdete inspiraci pro usnadnění výběru.

Nestárnoucím trendem je potřeba prostoru

Posláním šatní skříně je odjakživa vytvoření úložného prostoru pro oblečení. Logicky by tedy měla poskytovat přesně tolik místa, aby se vám dovnitř vešlo všechno potřebné. To pro někoho znamená poličky pro odkládání triček, ale pro jiného spíše tyč k pověšení ramínek s košilemi, bundami a podobně. Jistě se nespletete, pokud vyberete kombinovanou skříň s poličkami, tyčí pro zavěšení ramínek i šuplíky například na spodní prádlo.

Světlé barvy pro lepší náladu

Do menších a tmavších interiérů se výborně hodí bílá šatní skříň. Pomůže opticky zvětšit prostor a přidá trochu světla. Navíc působí moderním a čistým dojmem. Při prohlížení nábytku jistě narazíte také na šatní skříň se zrcadlem, která má navíc i praktický aspekt v podobě vizuální kontroly vašeho oděvu rovnou po jeho obléknutí. I přes všechny moderní trendy a doporučení nakonec stejně nejvíce záleží na celkovém ladění vašeho interiéru. Skříň je totiž velkým kusem nábytku, takže je nezbytné, aby ladila k ostatním věcem a zapadala do stanoveného konceptu.

Vybírejte z pohodlí domova

Aktuální trendy můžete snadno porovnat s nabídkou skříní přímo na internetu. Všechny modely uvidíte na jednom místě, takže se jednoduše rozhodnete, co se vám bude nejvíce hodit. Potom už stačí na některém z internetových obchodů rovnou objednat a můžete se těšit, až vám domů dorazí nová šatní skříň. Pokud jste výběr zvládli, můžete se těšit na krásný a praktický kus nábytku.

Napsat komentář