Zbavte se všech Vašich problémů. Odhalte jejich příčinu!

Trápí Vás problémy se spánkem, bolesti hlavy, alergie, deprese a další? Opakují se u Vás stále stejné potíže neznámé příčiny? Ve skutečnosti se vše odehrává ve vaší mysli, a proto ať už je příčina vašich problémů jakákoliv, hraje zde určitou roli také psychosomatika. Komplexní terapie vám pomůže příčiny problémů, které jsou uloženy hluboko ve vašem podvědomí, odhalit a umožnit vašemu tělu, aby se zcela uzdravilo.

Ztěžují Vám zdravotní problémy život a cítíte se beznadějně? Řešte své problémy jinak, od příčiny. Komplexní terapie je cestou k odhalení příčin problémů, které jsou uloženy hluboko ve vašem podvědomí. Jakmile dojde k odblokování, bude již vše v režii vašeho těla, které se postupně začne samo uzdravovat.

Terapie pomáhá lidem i zvířatům

Terapie je určena jednotlivcům, párům, dětem, rodinám, ale také ještě nenarozeným dětem nebo zvířatům. Odborný terapeut a poradce tímto způsobem pomohl například vyřešit problém kulhajícího psa, kde příčina kulhání měla souvislost s problémem majitelky zvířete. Po odblokování negativních emocí začal problém kulhání ustupovat a dnes již pes chodí bez problémů.

Zdroj: “©Bioliečba.eu, 2018 – až po současnost

Dále pan Radovan vyřešil například problém 5členné rodiny jako celku, kde se potíže projevovaly anorexií dcery, alkoholismu manžela, absence komunikace o problémech atd. Problémy, se kterými se v životě potýkáme, mohou mít různý charakter. Jisté ale je, že všechny jsou také v naší mysli. A právě zde může pomoci přirozená léčba formou terapie.

Ultimátní terapie

Pan Radovan umí pomoci vyřešit nikoliv jen jeden, ale všechny vaše problémy. Nejenže se svých problémů zbavíte, ale stanete se vůči nim imunní a potíže, se kterými se setkáváte v běžném životě, si budete umět zpracovat sami.

Pokročilá a experimentální terapie

Pan Radovan se věnuje také pokročilé a experimentální terapii, jejímž cílem je odemknout vyšší schopnosti, kterými lidstvo dříve disponovalo (například v dobách Atlantidy). Pomocí experimentální terapie pomohl například objevit vědomou telepatickou komunikaci jednoho páru.

Více informací o terapii naleznete na www.bioliecba.eu/cz.

Napsat komentář